Od prvih večernih ur pa vse do zgodnjega jutra je terasa gostila domačine, turiste in vse, ki so po koncertih iskali še zadnjo postajo večera. Obiskovalci so tudi letos dokazali, da Festival Lent niso le koncerti in odri ob Dravi. Po uradnem programu se je dogajanje za mnoge preselilo v Niagaro, kjer so jih pričakali vrhunski koktajli, glasba in energija, zaradi katere se gostje vsako leto znova vračajo.

Največ pozornosti so pritegnili sobotni večeri, ki so letos dobili povsem novo podobo

Obiskovalci so lahko spremljali Cocktail Combat, tekmovanje barmanov v pripravi avtorskih signature koktajlov, ob tem pa uživali še v Live Cookingu priljubljene restavracije Meating Burger Club in ritmih priznanih DJ-jev. Koncept, ki združuje kulinariko, koktajle in glasbo, se je izkazal za pravo uspešnico.

In to je šele začetek

Poletje v Niagari se nadaljuje tudi po Festivalu Lent. Vsako soboto od 21. ure dalje obiskovalce čakajo novi signature koktajli, Cocktail Combat powered by Havana Club, Live Cooking in DJ večeri, ki trajajo vse do jutranjih ur.

Če ste mislili, da se je z zaključkom Lenta končalo tudi poletno dogajanje v mestu, ste se zmotili. V Niagari se najboljši del poletja šele začenja.