Šport

Darko Milanič pohvalil moštvo za resnost in odločnost do zadnje jesenske minute.

Uredništvo1 ura

V manj kot dveh minutah zaključka tekme je z delnim izidom 11:0 sam preobrnil potek tekme ter svojemu moštvu, ki je dotlej zaostajalo za osem točk, zagotovil osmo domačo zmago zapored.

Uredništvo1 dan

Tekme alpskega smučanja so se po ameriški turneji vrnile v Evropo.

Uredništvo2 dneva

Prva liga Telekom Slovenije, 19. krog. Mariborčani so na zadnji tekmi jesenskega dela gostovali pri Rudarju iz Velenja.

Uredništvo3 dnevi

Vsi, ki želite preživeti aktiven vikend, lahko izbirate tudi med smučanjem in kolesarjenje na Pohorju.

Štuhčeva se je zadovoljna vrnila v Evropo po nastopih v svojih paradnih disciplinah, smuku in superveleslalomu.

Uredništvo4 dnevi

Košarkarji Dallas Mavericks, za katere kot član prve peterke igra tudi Luka Dončić, so v severnoameriški ligi NBA gostovali v New Orleansu in doživeli visok poraz.

Mariborčanka je bila na smukih šesta in 14., v superveleslalomu pa je zasedla 10. mesto.