Uprava za zaščito in reševanje RS je sporočila, da je ob 2.27 med železniškima postaja Verd in Logatec vlak povozil osebo.
Več podrobnosti še ni znanih
Več podrobnosti o nesreči za zdaj še ni znanih. Kot so sporočili z Uprave za zaščito in reševanje so gasilci PGD Stara Vrhnika razsvetljevali kraj dogodka in nudili pomoč policiji.
