Na Tolminskem se je v soboto smrtno ponesrečil padalec. Državljan Madžarske je skupaj s prijatelji s padalom vzletel na Kobali, po približno pol ure leta pa se mu je padalo zaprlo, zaradi česar je z neznane višine padel na tla oziroma pašnik, kjer je podlegel poškodbam, so danes sporočili iz novogoriške policijske uprave.

Policisti so na kraju opravili ogled kraja, zdravnik zdravstvenega doma Tolmin pa je na kraju potrdil smrt madžarskega državljana.