Ponekod bodo izklopi električnega omrežja krajši, drugje bo trajalo več ur. Izklopi so nujni zaradi popravil, rekonstrukcij nizkonapetostnega omrežja, montaž priključkov in drugih vzdrževalnih del.

Elektro Maribor sporoča, da bo jutri na območju Maribora in okolice kar nekaj izklopov električnega omrežja. Lokacije in ure izklopov navajamo v tabelah, več o napovedanih izklopih pa na tej povezavi.

Maribor- mesto

Čas izklopa Razlog izklopa
Prizadeto območje
Območje Transformatorska postaja
06:00 – 08:00
16.11.2020
Rekonstrukcija nizkonapetostnega omrežja
TP TIHA ULICA BREZJE, nizkonapetostni izvod: I–5 NNO VZHODNA UL.
Maribor mesto
T-144 TIHA ULICA BREZJE
06:00 – 08:00
16.11.2020
Rekonstrukcija nizkonapetostnega omrežja
TP TIHA ULICA BREZJE, nizkonapetostni izvod: I–6 NNO ZA HRASTJEM
Maribor mesto
T-144 TIHA ULICA BREZJE
07:00 – 10:00
16.11.2020
Rekonstrukcija nizkonapetostnega omrežja
DRAVINJSKA CESTA 9, 10, 11; DRAVINJSKA ULICA 12; ILIRSKA ULICA 9, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22; KLEMENČIČEVA ULICA 17, 19, 21, 23; SAVINJSKA ULICA 9, 10, 11, 12; TIHA ULICA 18, 20; VZHODNA ULICA 38, 40, 42; ZA VASJO 11, 13, 14, 14 A, 16, 16 A, 16 B, 17, 18, 18 A, 19, 20, 21, 26, 28.
Maribor mesto
T-504 BREZJANSKI GAJ
07:00 – 10:00
16.11.2020
Rekonstrukcija nizkonapetostnega omrežja
TP BREZJANSKI GAJ, nizkonapetostni izvod: I-01 VZHODNA UL. SNAGA Vzhodna ul. 21, 26, 30, 32, 34, 36; Dravinjska ul. 13, 14; Savinjska 14.
Maribor mesto
T-504 BREZJANSKI GAJ
08:00 – 14:00
16.11.2020
Rekonstrukcija nizkonapetostnega omrežja
TP KAMENŠKOVA, nizkonapetostni izvod:* I-06 NNO Polančičeva ul., Filipičeva ul.; Pekerska cesta 45e, 51, 55a,b, 61, Polančičeva ulica 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, Filipičeva ulica 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 38, 40, 42, 48, 50a,b, 52, 52a, 54, 56, 58.
Maribor mesto
T-459 KAMENŠKOVA

Maribor okolica

Čas izklopa Razlog izklopa
Prizadeto območje
Območje Transformatorska postaja
08:00 – 09:00
16.11.2020
Znižanje stopnje TR
TP DOLGE NJIVE (1979)
Maribor okolica
T-296 DOLGE NJIVE
08:00 – 11:00
16.11.2020
Predelava NNO
TP SREBOTJE 1, nizkonapetostni izvod: I-03 SELNICA OB MURI
Maribor okolica
T-212 SREBOTJE 1
08:30 – 14:00
16.11.2020
Rekonstrukcija NNO
TP PESNICA 2, nizkonapetostni izvod: I-03 RANCA+OMARICE OB CESTI

Slovenska Bistrica

Čas izklopa Razlog izklopa
Prizadeto območje
Območje Transformatorska postaja
07:00 – 09:00
16.11.2020
REVIZIJA TP
Slovenska Bistrica
T-682 CIGONCA 4
07:30 – 15:30
16.11.2020
GRADBENA OBNOVA TP
TP KLEČE
Slovenska Bistrica
T-063 KLEČE
08:00 – 14:00
16.11.2020
ZAMENJAVA DROGOV
TP STANOVSKO 3, nizkonapetostni izvod: I-02 GRADIČ LEVO
Slovenska Bistrica
T-294 STANOVSKO 3
08:00 – 14:00
16.11.2020
PREVEZAVA NNO
Slovenska Bistrica
T-736 TEPANJE 6
08:00 – 08:30
16.11.2020
PORAVILO SN KABLOVODA
TP TEPANJE PETROL
Slovenska Bistrica
T-217 TEPANJE PETROL
09:30 – 10:30
16.11.2020
REVIZIJA TP
TP JELOVEC 2
Slovenska Bistrica
T-340 JELOVEC 2
09:30 – 10:30
16.11.2020
REVIZIJA TP
TP DEŽNO 5
Slovenska Bistrica
T-683 DEŽNO 5
11:30 – 14:00
16.11.2020
REVIZIJA TP
Slovenska Bistrica
T-679 ŽOLGARJEVA 2
12:00 – 14:00
16.11.2020
PODIRANJE DREVESA
TP DRAVSKI DVOR 1 (1959)
Slovenska Bistrica
T-074 DRAVSKI DVOR 1
12:00 – 14:00
16.11.2020
PODIRANJE DREVESA
TP DRAVSKI DVOR 3
Slovenska Bistrica
T-487 DRAVSKI DVOR 3
12:00 – 14:00
16.11.2020
PODIRANJE DREVESA
TP DRAVSKI DVOR 4 (1993)
Slovenska Bistrica
T-533 DRAVSKI DVOR 4
12:00 – 14:00
16.11.2020
PODIRANJE DREVESA

Ptuj

Čas izklopa Razlog izklopa
Prizadeto območje
Območje Transformatorska postaja
09:00 – 11:00
16.11.2020
Zamenjava droga
TP MEDRIBNIK 3-PARADIŽ, nizkonapetostni izvod: I-02 SMER LEVO
Ptuj
T-500 MEDRIBNIK 3-PARADIŽ
09:00 – 13:00
16.11.2020
Zamenajva drogov
TP GORCA 2, nizkonapetostni izvod: I-02 DEŽNO
Ptuj
T-279 GORCA 2
09:00 – 10:30
16.11.2020
Izgradnja NN priključka
TP PTUJSKA GORA 2, nizkonapetostni izvod: I-04 DOM KRAJANOV
Ptuj
T-469 PTUJSKA GORA 2
09:00 – 12:00
16.11.2020
Priklop novega izvoda
TP OSLUŠEVCI 2
Ptuj
T-457 OSLUŠEVCI 2
09:00 – 15:00
16.11.2020
Revizija zaščite TP
TP SLOVENJA VAS-MFE SOLAR ALALFA
Ptuj
T-800 SLOVENJA VAS-MFE SOLAR ALFA
09:00 – 11:00
16.11.2020
Popravilo priključka
TP OBREŽ-GRABE, nizkonapetostni izvod: I-01 SMER SREDIŠČE-šALOVCI
Ptuj
T-594 OBREŽ-GRABE
11:00 – 14:00
16.11.2020
Popravilo NNO
TP PRVENCI 2-BOROVCI, nizkonapetostni izvod: I-01 PRVENCI
Ptuj
T-581 PRVENCI 2-BOROVCI

Gornja Radgona

Čas izklopa Razlog izklopa
Prizadeto območje
Območje Transformatorska postaja
08:00 – 14:00
16.11.2020
Vzdrževalna dela na SNO
TP ROČICA 1 (1953)
Gornja Radgona
T-042 ROČICA 1
08:00 – 14:00
16.11.2020
Vzdrževalna dela na SNO
TP FROLEH (1974)
Gornja Radgona
T-175 FROLEH
08:00 – 14:00
16.11.2020
Vzdrževalna dela na SNO
TP LEDINEK 1 (1978)
Gornja Radgona
T-250 LEDINEK 1
08:00 – 14:00
16.11.2020
Vzdrževalna dela na SNO
TP DRVANJA 2 (1980)
Gornja Radgona
T-299 DRVANJA 2
08:00 – 14:00
16.11.2020
Vzdrževalna dela na SNO
TP SP.ROČICA (1981)
Gornja Radgona
T-307 SP.ROČICA
08:00 – 14:00
16.11.2020
Vzdrževalna dela na SNO
TP DRVANJA 3 (1985)
Gornja Radgona
T-411 DRVANJA 3
08:00 – 14:00
16.11.2020
Vzdrževalna dela na SNO
TP ROČICA 2 (1987)
Gornja Radgona
T-420 ROČICA 2
08:00 – 14:00
16.11.2020
Vzdrževalna dela na SNO
TP ŽICE-MOLEH (1990)
Gornja Radgona
T-460 ŽICE-MOLEH
08:00 – 14:00
16.11.2020
Vzdrževalna dela na SNO
TP LEDINEK 3 (1997)
Gornja Radgona
T-522 LEDINEK 3
08:00 – 14:00
16.11.2020
Vzdrževalna dela na SNO
TP LEDINEK 4
Gornja Radgona
T-575 LEDINEK 4
08:15 – 13:45
16.11.2020
Vzdrževalna dela na NNO
TP ZG. PARTINJE 2, nizkonapetostni izvod: I-03 ZAMARKOVA
Gornja Radgona
T-210 ZG. PARTINJE 2
08:30 – 13:00
16.11.2020
Vzdrževalna dela na NNO
TP PRECETINCI 3, nizkonapetostni izvod: I-02 SMER GAJŠEVCI
Gornja Radgona
T-407 PRECETINCI 3
09:00 – 10:00
16.11.2020
Vzdrževalna dela na NNO
TP ČREŠNJEVCI 2, nizkonapetostni izvod: I-03 SMER VILA HOLT