Šport

Italijanski Sestriere je bil danes prizorišče ženske veleslalomske tekme za svetovni pokal.

Uredništvo58 minut

20-letni Ljubljančan, prvi igralec moštva Dallas Mavericks, je pri prodaji svojega dresa v obdobju med oktobrom in decembrom lani prišel na najvišje mesto doslej.

Uredništvo5 ur

Dosegel je osem trojk in 35 točk, v pretekli noči pa je do zmage z Miami Heat prišel tudi Goran Dragić.

Uredništvo8 ur

Na Rogli bo danes ponovno potekal svetovni pokal v deskanju na snegu. Za pokal se potegujejo tudi naši tekmovalci.

Uredništvo10 ur

Odbojkarice Nove KBM Branika so prve finalistke odbojkarskega pokala Slovenije. Na zaključnem turnirju v Kamniku so v polfinalnem obračunu po pričakovanju ugnale Luko Koper s 3:0 (22, 13, 13).

Uredništvo19 ur

Slovenska moška rokometna reprezentanca je v prvem krogu drugega dela evropskega prvenstva na Norveškem in Švedskem ter v Avstriji danes v Malmöju premagala Islandijo s 30:27 (15:14).

Uredništvo22 ur

V ljudskem Vrtu v zimskem prestopnem roku so že zavihali rokave.

Uredništvo1 dan

Aktualni svetovni prvaki v razredu MXGP Tim Gajser se je minule dni mudil na italijanski Sardiniji, kjer se je v glavnem posvečal vožnji na brezpotjih z običajnim kolesom.

Gabrijel Toplak2 dneva

Na ponedeljkovi seji mestnega sveta bo znano, če se bo Maribor podal v boj za organizacijo Olimpijskega festivala evropske mladine.

Petra Bombek2 dneva

Dončić s trojnim dvojčkom vodil Dallas do zmage, slavila sta tudi Dragićev Miami in Čančarjev Denver Nuggets.

Uredništvo2 dneva

Hokejist Maks Perčič je v Lozani v hokeju osvojil prvo mesto. Zeleni so v finalu igrali z rdečo ekipo in jih premagali z izidom 10:4